UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję ciąglemu rozwojowi firmy DRE, a władzom Elblaga i działaczom PiS Województwa proponuję rozważenie włączenia Pasłeka do granic Miasta Elbląg. I nie mówcie, że się nie da, bo nie takie rzeczy o których się fizjologom nie śniło robi Prawo i Sprawiedliwość


Anuluj