UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Absolutnie nie. Pasłęk ma ciągotki pro-olsztyńskie, a gdy my bedziemy chcieli wykorzystać sytuacje i przyłączyć się do pomorskiego - gdzie nasze miejsce - Pasłęk może okazać się koniem trojańskim i kulą u nogi. Pasłęk powinno się odzielić z naszego powaitu razem Godkowem i niech mają swój, jak im się nie podoba nasza wizja.

Do_pomorskiego

Anuluj