UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluję ciąglemu rozwojowi firmy DRE, a władzom Elblaga i działaczom PiS Województwa proponuję rozważenie włączenia Pasłeka do granic Miasta Elbląg. I nie mówcie, że się nie da, bo nie takie rzeczy o których się fizjologom nie śniło robi Prawo i Sprawiedliwość