UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie nie wymieniajcie pieców to jest propaganda a zwłaszcza hasło czyste powietrze dałem się skusić minęło juz 7 miesięcy czuję się jak przestępca po złożeniu wniosku do Olsztyna totalna biurokracja jakieś dziwne wyliczenia to co im się podoba nie ważne że wpakowalem kupę kasy ogólnie za gówno zwracają. .. żałuję kopcilbym dalej nie bałbym się cen gazu a jak się ludziom nie podoba to trudno taki klimat. Pozdrawiam.

Czyste powietrze klamstwo

Anuluj