UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie nie wymieniajcie pieców to jest propaganda a zwłaszcza hasło czyste powietrze dałem się skusić minęło juz 7 miesięcy czuję się jak przestępca po złożeniu wniosku do Olsztyna totalna biurokracja jakieś dziwne wyliczenia to co im się podoba nie ważne że wpakowalem kupę kasy ogólnie za gówno zwracają. .. żałuję kopcilbym dalej nie bałbym się cen gazu a jak się ludziom nie podoba to trudno taki klimat. Pozdrawiam.
Czyste powietrze klamstwo