UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewnie jakiś pseudoinspektorek z olsztyna znowu uwali, podobnie jak inwestycję przy bożego ciała, z powodu typu "zła faza księżyca"i dalej przez kilkanaście lat będą chwasty, bo inwestorzy niestety nie walą do Elbląga drzwiami i oknami.

laskipaa