UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie jakiś pseudoinspektorek z olsztyna znowu uwali, podobnie jak inwestycję przy bożego ciała, z powodu typu "zła faza księżyca"i dalej przez kilkanaście lat będą chwasty, bo inwestorzy niestety nie walą do Elbląga drzwiami i oknami.

laskipaa

Anuluj