UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie jakiś pseudoinspektorek z olsztyna znowu uwali, podobnie jak inwestycję przy bożego ciała, z powodu typu "zła faza księżyca"i dalej przez kilkanaście lat będą chwasty, bo inwestorzy niestety nie walą do Elbląga drzwiami i oknami.
laskipaa