Wybrany wątek opinii

Elblag rozwija sie w kierunku ul Fromborskiej, która jest wąska i kręta. Chyba czas na przebudowe, bo juz sie zapycha. A tak swoja droga co jest nie tak na Modrzeewinie, ze tam nikt nic mieszkalnego nie chce budowac. Tam mial isc przeciez rozwoj.
Realista1 (2022.03.09)
@Realista1 - Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ceny działek i chęć ich sprzedania przez miasto - nie chcą z pewnych względów konkurować za mocno z prywatną sprzedażą.
(2022.03.09)
Powrót do komentarzy