UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblag rozwija sie w kierunku ul Fromborskiej, która jest wąska i kręta. Chyba czas na przebudowe, bo juz sie zapycha. A tak swoja droga co jest nie tak na Modrzeewinie, ze tam nikt nic mieszkalnego nie chce budowac. Tam mial isc przeciez rozwoj.
Realista1