UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag rozwija sie w kierunku ul Fromborskiej, która jest wąska i kręta. Chyba czas na przebudowe, bo juz sie zapycha. A tak swoja droga co jest nie tak na Modrzeewinie, ze tam nikt nic mieszkalnego nie chce budowac. Tam mial isc przeciez rozwoj.

Realista1

Anuluj