UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblag rozwija sie w kierunku ul Fromborskiej, która jest wąska i kręta. Chyba czas na przebudowe, bo juz sie zapycha. A tak swoja droga co jest nie tak na Modrzeewinie, ze tam nikt nic mieszkalnego nie chce budowac. Tam mial isc przeciez rozwoj.

Realista1