UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Po oddaniu będziemy mogli bez pytania się Rosjan o możliwość przepłynięcia do Gdańska. " Bardzo droga możliwość. 3 000 000 000 zł podatków uczciwych obywateli za możliwość pływania do Gdańska przez zatokę, bo rzekami Żuław to tylko mięczaki pływają i małe łódeczki. .. a nam chodzi o TRANSATLANTYKI, KRĄŻOWNIKI i ŁODZIE PODWODNE ! ! ! i jeszcze KONTENEROWCE, bo na parkingu dla TiRów marnieje bogata infrastruktura służąca przeładunkowi kontenerów na ląd by mogły drogą szybkiego ruchu oraz kolejami wysokich prędkości opuścić nasze miasto i trafić do miejsc przeznaczenia. .. NIEPRAWDAŹ ? ! Wystarczy do utopionych w płytkich wodach Zalewu Wiślanego dorzucić drugie tyle i już kacza dewastacja będzie miała szanse na bycie inwestycją. .. ! Póki co parking dla TiRów spokojnie obsłuży kontenerowce 1 TEU.
GłębokaMyśl