UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
komedia to mało powiedziane, jakiś idiota wymyślił że do kanistra nie mozna zalac paliwa, chciałem kupić paliwo do piły 5 l i nie da rady bo jakis zapewne przypomniał sobie czasy komuny i zabronił robić zapasy no istny debilizm.
brak słów