UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

komedia to mało powiedziane, jakiś idiota wymyślił że do kanistra nie mozna zalac paliwa, chciałem kupić paliwo do piły 5 l i nie da rady bo jakis zapewne przypomniał sobie czasy komuny i zabronił robić zapasy no istny debilizm.

brak słów

Anuluj