UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

komedia to mało powiedziane, jakiś idiota wymyślił że do kanistra nie mozna zalac paliwa, chciałem kupić paliwo do piły 5 l i nie da rady bo jakis zapewne przypomniał sobie czasy komuny i zabronił robić zapasy no istny debilizm.

brak słów