UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
paczka ruskich fajek po 10 Ziko, a benzyna po 4,50.i bardzo dobrze. biednych polaków nie stać na drogi towar. granice mają być otwarte, jak są teraz.
paczka ruskich fajek po 10 Ziko, a benzyna po 4,50.i bardzo dobrze. biednych polaków nie stać na drogi towar. granice mają być otwarte, jak są teraz.