UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

paczka ruskich fajek po 10 Ziko, a benzyna po 4,50.i bardzo dobrze. biednych polaków nie stać na drogi towar. granice mają być otwarte, jak są teraz.


Anuluj