UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ferdinand SICHAU budował parowe pogłębiarki prawie100 lat temu w Elblągu. .. no to schodzimy na pisowskie psy. ..
nikt
Ferdinand SICHAU budował parowe pogłębiarki prawie100 lat temu w Elblągu. .. no to schodzimy na pisowskie psy. ..
nikt