UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czemu znowu wniosek ???? Macie pieniązki na 2 wiceprezydentów podwyzki dla prezydenta i radnych co w domu siedza i przez kamerki dyskutują(nie powinna byc dieta gdy nie jestes obecny fizycznie na posiedzeniu rady)!!!!! 2 Wicerpezydentó i podwyzki wiec kasa jest, zmniejszyc dla dobra mieszkanców swoje dochody i będzie

alex12@