UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czemu znowu wniosek ???? Macie pieniązki na 2 wiceprezydentów podwyzki dla prezydenta i radnych co w domu siedza i przez kamerki dyskutują(nie powinna byc dieta gdy nie jestes obecny fizycznie na posiedzeniu rady)!!!!! 2 Wicerpezydentó i podwyzki wiec kasa jest, zmniejszyc dla dobra mieszkanców swoje dochody i będzie

alex12@

Anuluj