UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znając dobrze życie wiem, że nasze nieudolne władze miasta i tak wszystko spartola. Najwyższy czas na odwołać ich i postawić na dobrą zmianę i nowy polski ład w naszym Elblągu.

TeofilSkorupa

Anuluj