UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znając dobrze życie wiem, że nasze nieudolne władze miasta i tak wszystko spartola. Najwyższy czas na odwołać ich i postawić na dobrą zmianę i nowy polski ład w naszym Elblągu.
TeofilSkorupa
Znając dobrze życie wiem, że nasze nieudolne władze miasta i tak wszystko spartola. Najwyższy czas na odwołać ich i postawić na dobrą zmianę i nowy polski ład w naszym Elblągu.
TeofilSkorupa