UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co prawda boli i dostaliście prikaz od naczelnika ? UM w Elblągu to banda nieudaczników i cwaniaczków, jak zrobiliście te 2 mosty zwodzone to PORAŻKA. Czego się nie dostkniecie to spitolicie, tylko do kieszeni potraficie brać i rodzinę zatrudniać w UM.