UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co prawda boli i dostaliście prikaz od naczelnika ? UM w Elblągu to banda nieudaczników i cwaniaczków, jak zrobiliście te 2 mosty zwodzone to PORAŻKA. Czego się nie dostkniecie to spitolicie, tylko do kieszeni potraficie brać i rodzinę zatrudniać w UM.


Anuluj