UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@radamistrz1 - Nie wiem jak to jest, może mam zbyt wrażliwy nos, a może po prostu się Pan/Pani do tego zapachu przyzwyczaiła ? Mi osobiście ta część miasta nie odpowiadała nigdy bo kiedyś było czuć browar, a obecnie wysypisko. .. Teraz mieszkam poza miastem, jest cisza i spokój, ale są też minusy jak chociażby dojazd.

mieszkaniec_Czechowa...