UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@radamistrz1 - Nie wiem jak to jest, może mam zbyt wrażliwy nos, a może po prostu się Pan/Pani do tego zapachu przyzwyczaiła ? Mi osobiście ta część miasta nie odpowiadała nigdy bo kiedyś było czuć browar, a obecnie wysypisko. .. Teraz mieszkam poza miastem, jest cisza i spokój, ale są też minusy jak chociażby dojazd.
mieszkaniec_Czechowa...