UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ależ daremne są te komentarze regularnych malkontentów bez rozumu i pojęcia o świecie, którzy nie dostrzegą świetnego i pro-społecznego rozwiązania problemów na rynku mieszkaniowym w Polsce, nawet gdyby to obok przechodziło i ich w zadek kopło; Rząd zaproponował w tym programie dobry pomysł państwowego finansowania rozwoju budownictwa tanich mieszkań na wynajem, i choć parę rzeczy można w nim jeszcze usprawnić, to jednak jest to milowy krok w stosunku do czasów neoliberalnej nieprawości i oligarchicznego wyzysku, który zaowocował tylko horrendalnymi cenami na rynku nieruchomości i niemoralnym nabijaniem sobie bez opamiętania kabzy na koszt przyszłych lokatorów przez patodeweloperską klasę próżniaczą. Dobry pomysł, będą z tego dobre owoce:)[Pewnie dlatego libki tak ujadają, bo i co innego im zostało?:)] #TaxTheRich!
RobertKoliński