UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzięki przekopowi Elbląg wstanie z kolan. Skończy się bezrobocie, rozwinie gospodarka. Dziękuje w imieniu mieszkańców za tę wspaniałą inwestycje. Niedługo wszyscy będziemy spijać śmietankę z przekopu.
LucynaŁupina