UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki przekopowi Elbląg wstanie z kolan. Skończy się bezrobocie, rozwinie gospodarka. Dziękuje w imieniu mieszkańców za tę wspaniałą inwestycje. Niedługo wszyscy będziemy spijać śmietankę z przekopu.

LucynaŁupina

Anuluj