UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@LucynaŁupina - "Dzięki przekopowi Elbląg wstanie z kolan"- Polska klęczy na kolanach od 2015 roku, a ostatnio z wielką inflacją na plecach, a ty biedny Elbląg stawiasz na nogi obłudniku?
@LucynaŁupina - "Dzięki przekopowi Elbląg wstanie z kolan"- Polska klęczy na kolanach od 2015 roku, a ostatnio z wielką inflacją na plecach, a ty biedny Elbląg stawiasz na nogi obłudniku?