UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiedzcie mi co ta przebudowa ta ? Przecież ten odcinek koło Królewa Malborskiego (a raczej lotniska wojskowego Krasnołęka)nic nie dał. Bedą jedynie korki podczas przebudowy, a droga dalej jak wąska była tak będzie. Najgorszy odcinek to ten z zakrętami od Elbląga do Szop, tutaj jest najwięcej wypadków, a ze względu na natężenie ruchu ta droga jest poprostu za wąska. ..

Anonimek1

Anuluj