UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powiedzcie mi co ta przebudowa ta ? Przecież ten odcinek koło Królewa Malborskiego (a raczej lotniska wojskowego Krasnołęka)nic nie dał. Bedą jedynie korki podczas przebudowy, a droga dalej jak wąska była tak będzie. Najgorszy odcinek to ten z zakrętami od Elbląga do Szop, tutaj jest najwięcej wypadków, a ze względu na natężenie ruchu ta droga jest poprostu za wąska. ..
Anonimek1