UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Art :) - Bos naprawdę głupi albo chory z nienawiści. PO to pewna bieda. Już to przerabialiśmy. Ci przynajmniej coś robią. Kwota wolna do 30.000,00 zł, a za Tuska pieniędzy nie ma i nie będzie. Nie daj Boże rządów rudego czyli niemców i ruskich
Ttkk