UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekam na komentarz, który będzie narzekał, ze miasto wszystko wyprzedaje XD a co ma z tym zrobic? Parking dla wspólnoty mieszkaniowej i wyłożyć kostką z funduszy BO? Ludzie jaj sobie bie róbcie.
Czekam na komentarz, który będzie narzekał, ze miasto wszystko wyprzedaje XD a co ma z tym zrobic? Parking dla wspólnoty mieszkaniowej i wyłożyć kostką z funduszy BO? Ludzie jaj sobie bie róbcie.