UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekam na komentarz, który będzie narzekał, ze miasto wszystko wyprzedaje XD a co ma z tym zrobic? Parking dla wspólnoty mieszkaniowej i wyłożyć kostką z funduszy BO? Ludzie jaj sobie bie róbcie.


Anuluj