UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a pieniądze zostaną zmarnotrawione na wynagrodzenia dla świty Wróbla- GDZIE SĄ CI OBIECYWANI INWESTORZY Z SETKAMI DOBRZE OPŁACANYCH MIEJSC PRACY. Obiecywał to Wróblewski mieszkańcom Elbląga !!!
a pieniądze zostaną zmarnotrawione na wynagrodzenia dla świty Wróbla- GDZIE SĄ CI OBIECYWANI INWESTORZY Z SETKAMI DOBRZE OPŁACANYCH MIEJSC PRACY. Obiecywał to Wróblewski mieszkańcom Elbląga !!!