UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a pieniądze zostaną zmarnotrawione na wynagrodzenia dla świty Wróbla- GDZIE SĄ CI OBIECYWANI INWESTORZY Z SETKAMI DOBRZE OPŁACANYCH MIEJSC PRACY. Obiecywał to Wróblewski mieszkańcom Elbląga !!!


Anuluj