UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak tu źyc-wyprowadz się tylko nie do Europy bo tam tez drozyzna moze do Afryki no nie wiem sam zadecyduj.
jak tu źyc-wyprowadz się tylko nie do Europy bo tam tez drozyzna moze do Afryki no nie wiem sam zadecyduj.