UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To od dziś te podwyżki? Masakra wszystko w gore prąd, gaz, czynsz, żywność a pensja awruk stoi w miejscu jak tu żyć?
To od dziś te podwyżki? Masakra wszystko w gore prąd, gaz, czynsz, żywność a pensja awruk stoi w miejscu jak tu żyć?