UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oddałbym nawet za darmo, gdyby nabywca zobowiązał się również do nabycia tej nieudolnej, daremnej ekipy ratuszowików-sprzedawczyków, a nawet dorzucił czapkę śliwek w gratisie. A tak, to zwykłe marnotrawstwo i kolejny przykład nieudacznictwa zarządczego tej anachronicznej ekipy. [Nabywcy-kapitaliście chciałbym tylko przypomnieć, że neon wciąż widniejący na budynku Plastyku, a zainstalowany przez Spółdzielnię Pracy "Reklama", jest zabytkiem sztuki nowoczesnej i niech tylko spróbuje stamtąd zniknąć, jak np. fragmenty mechanizmu mostu na rzece Elbląg, wyprowadzone przez nieznanych pasożytów w niesławnych latach 90.ub. wieku i uprowadzone w nieznanym kierunku. .. ] #SocRev, #TaxTheRich, #art 🚩
RobertKoliński