UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oddałbym nawet za darmo, gdyby nabywca zobowiązał się również do nabycia tej nieudolnej, daremnej ekipy ratuszowików-sprzedawczyków, a nawet dorzucił czapkę śliwek w gratisie. A tak, to zwykłe marnotrawstwo i kolejny przykład nieudacznictwa zarządczego tej anachronicznej ekipy. [Nabywcy-kapitaliście chciałbym tylko przypomnieć, że neon wciąż widniejący na budynku Plastyku, a zainstalowany przez Spółdzielnię Pracy "Reklama", jest zabytkiem sztuki nowoczesnej i niech tylko spróbuje stamtąd zniknąć, jak np. fragmenty mechanizmu mostu na rzece Elbląg, wyprowadzone przez nieznanych pasożytów w niesławnych latach 90.ub. wieku i uprowadzone w nieznanym kierunku. .. ] #SocRev, #TaxTheRich, #art 🚩

RobertKoliński