UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to jest w końcu DOBRA decyzja!!!!! Most i pociągnąć 2 pasy aż do wylotówki DK22 z Elbląga! Oczywiście przerabiać skrzyżowania na RONDA!!!! Połączenie Elbląga siecią rond skutecznie rozkorkuje miasto, a sam przejazd przez miasto stanie się mniej uciązliwy! Brawo za pomysł długo oczekiwanego 2 mostu!!!!