UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy handel prawami do emisji CO2 zmniejszył jego produkcję? Czy jedynym jego skutkiem jest wzrost cen? Jeśli nie zmniejszył, to po co tym handlować i podnosić sztucznie ceny? A gdyby tak zachowane pieniądze zainwestować rozwój energii ekologicznej? Teraz każe się ludziom inwestować w energię ekologiczną, ale pieniądze, które mogłyby być na to przeznaczone idą na prawa do emisji CO2.Przecież to nie ma sensu!