UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy handel prawami do emisji CO2 zmniejszył jego produkcję? Czy jedynym jego skutkiem jest wzrost cen? Jeśli nie zmniejszył, to po co tym handlować i podnosić sztucznie ceny? A gdyby tak zachowane pieniądze zainwestować rozwój energii ekologicznej? Teraz każe się ludziom inwestować w energię ekologiczną, ale pieniądze, które mogłyby być na to przeznaczone idą na prawa do emisji CO2.Przecież to nie ma sensu!