UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak dobrym to ilu ludzi osiedliło się w mieście by się rozwijało ? Jak wiele jest tanich mieszkań o wysokim standardzie w Elblągu ? Jaka jest wysoka średnia pensja na stanowiskach robotniczych by przyciągać potencjalnych fachowców i nowych mieszkańców ? Odpowiedzi na te pytania dadzą podsumowanie działań Wróblewskiego. KONKRETY a nie jakieś bzdety !!!


Anuluj