UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak dobrym to ilu ludzi osiedliło się w mieście by się rozwijało ? Jak wiele jest tanich mieszkań o wysokim standardzie w Elblągu ? Jaka jest wysoka średnia pensja na stanowiskach robotniczych by przyciągać potencjalnych fachowców i nowych mieszkańców ? Odpowiedzi na te pytania dadzą podsumowanie działań Wróblewskiego. KONKRETY a nie jakieś bzdety !!!