UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróblewski jest bardzo dobrym gospodarzem miasta, a ten teren pod budowę był prywatną własnością, więc o co chodzi?Panie prezydencie- ma Pan mój głos na następną kadencję, tak trzymać.


Anuluj