UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski jest bardzo dobrym gospodarzem miasta, a ten teren pod budowę był prywatną własnością, więc o co chodzi?Panie prezydencie- ma Pan mój głos na następną kadencję, tak trzymać.
Wróblewski jest bardzo dobrym gospodarzem miasta, a ten teren pod budowę był prywatną własnością, więc o co chodzi?Panie prezydencie- ma Pan mój głos na następną kadencję, tak trzymać.