UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak dobrym to ilu ludzi osiedliło się w mieście by się rozwijało ? Jak wiele jest tanich mieszkań o wysokim standardzie w Elblągu ? Jaka jest wysoka średnia pensja na stanowiskach robotniczych by przyciągać potencjalnych fachowców i nowych mieszkańców ? Odpowiedzi na te pytania dadzą podsumowanie działań Wróblewskiego. KONKRETY a nie jakieś bzdety !!!