UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Duda podpisał podwyżkę wódki i tytoniu. Sam sobie podwyższył pensje o 70%. To jest hipokryta i drań. Ojczyznę dojną doją na potęgę.


Anuluj