UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W takim miejscu ferma fotowoltaiczną? A co ona? Wymaga dobrego skomunikowania? Fotowoltaika będzie rano do roboty jechać z domu, skąd bliskość położenia s22? LUDZIE! Rzadzacy tym miastem to są ludzie totalnie, ale to absolutnie oderwani od rzeczywistości i nie maja bladego pojęcia o biznesie i rozwoju miasta!


Anuluj