UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W takim miejscu ferma fotowoltaiczną? A co ona? Wymaga dobrego skomunikowania? Fotowoltaika będzie rano do roboty jechać z domu, skąd bliskość położenia s22? LUDZIE! Rzadzacy tym miastem to są ludzie totalnie, ale to absolutnie oderwani od rzeczywistości i nie maja bladego pojęcia o biznesie i rozwoju miasta!