UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejna decyzja na szkodę miasta. Nie mamy NIC do zaoferowania przy głównych węzłach komunikacyjnych, NIC. Zastanawiam się czy ktoś nie płaci im za działanie na szkodę miasta. Panie Wróblewski, niech Pan się ruszy i popatrzy co nawet małe miasteczka robią z przylegającymi drogami szybkiego ruchu!
Drajwer