UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czemu nie ma nic o działaniach oszczędnościowych, kiedy mój budżet domowy staje się napięty to zastanawiam się gdzie by tu oszczędzić. W sprawie budżetu miasta takich dylematów nie ma. Czytałam, że władzy samorządowej wzrosną pensje "z automatu". Prezydent Szczecina o tym mówił, w E. cisza.