UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie ma nic o działaniach oszczędnościowych, kiedy mój budżet domowy staje się napięty to zastanawiam się gdzie by tu oszczędzić. W sprawie budżetu miasta takich dylematów nie ma. Czytałam, że władzy samorządowej wzrosną pensje "z automatu". Prezydent Szczecina o tym mówił, w E. cisza.


Anuluj