UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - Jest wybaczone (odrobicie przy usypywaniu tłucznia na nasypach pod Tolkmickiem, kiedy ruszy już odbudowa ze środków publicznych tego urokliwego i społecznie pożytecznego szlaku, ob. reakcjonisto-antypostępowcu:)#SocRev 🚩

RobertKoliński