UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Kąpałem się ongiś - Dokładnie tak jest. Choć w kwestii tego głosowania i wyborów, to imo po co zaraz popadać z jednej styropianowej nieudolności (PO/PSL)w nieudolność styropianową kolejną (PiS)? Nieco to zachowanie skrajne i cokolwiek emocjonalnie rozchwiane, nie tak?; To nie lepiej zagłosować na postępową, rozumną, europejską, społecznie i ekologicznie odpowiedzialną, niezmurszałą do tego wiekowo Lewicę (Razem:)? My wiemy skąd wziąć te pieniądze i jak je uzyskać z powodzeniem na każdym poziomie, ale na pewno nie przyłożymy ręki do dewastacji, degradacji i wyprzedaży złodziejskiej deweloperce terenu wypoczynku i rekreacji ludowej, jakim jest obiekt tego kąpieliska dla społeczeństwa Elbląga. Wręcz przeciwnie:)A i jak powszechnie wiadomo, PiS nam również nie straszny i kiedy trzeba, to nawet z reakcją się w sprawie 770 miliardów dla Polski porozumieć potrafim:)Po co zatem popadać w skrajności i truć się w nieskończoność jakimś dziaderskim styropianem? Trzeba z Żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe: A nie w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę, Towarzyszki i Towarzysze:)#SocRev 🚩
RobertKoliński