UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Jest wybaczone (odrobicie przy usypywaniu tłucznia na nasypach pod Tolkmickiem, kiedy ruszy już odbudowa ze środków publicznych tego urokliwego i społecznie pożytecznego szlaku, ob. reakcjonisto-antypostępowcu:)#SocRev 🚩
RobertKoliński