UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Jest wybaczone (odrobicie przy usypywaniu tłucznia na nasypach pod Tolkmickiem, kiedy ruszy już odbudowa ze środków publicznych tego urokliwego i społecznie pożytecznego szlaku, ob. reakcjonisto-antypostępowcu:)#SocRev 🚩

RobertKoliński

Anuluj