UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Teofil, ja nie wierze ze ty kibicujesz rzadowi, nie wierze, bo robisz pisowi naprawde zły PR.
Prezydent
@TeofilSkorupa - Teofil, ja nie wierze ze ty kibicujesz rzadowi, nie wierze, bo robisz pisowi naprawde zły PR.
Prezydent