UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Teofil, ja nie wierze ze ty kibicujesz rzadowi, nie wierze, bo robisz pisowi naprawde zły PR.

Prezydent

Anuluj