UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego Elbląg będzie wielkim nowoczesnym portem wielkości Gdańska a miasto dozna niesamowitego rozwoju gospodarczego. Ta wspaniała inwestycja sprawi także że będziemy mieli naszą polską Chorwację a wszystkie miejscowości nadzalewowe będą z tego spijać śmietanę. Dziękujemy Panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu bo to przede wszystkim jego zasługa i myślę że powinniśmy przyznać mu honorowe obywatelstwo naszego miasta za całokształt jego trudu w to wspaniałe dzieło.
TeofilSkorupa